Jeśli chcesz zobaczyć ten post w pełnej krasie, obejrzyj go na komputerze.

W co się ubrać na sesję narzeczeńską i nie tylko…

Czy zastanawialiście się kiedyś w co ubrać się na sesję? Na wygląd zdjęć z sesji narzeczeńskiej lub rodzinnej ma wpływ wiele czynników. Jednym z kluczowych jest ubiór modeli.

Najlepiej będą wyglądały ubrania proste, ponadczasowe o stonowanych kolorach, bez napisów, jaskrawych, kontrastujących kolorów i wzorów. Od tej zasady są oczywiście wyjątki, najważniejsze, by podejść do wyboru strojów z wyobraźnią. Zastanówcie się, jakiego stylu oczekujecie, jak to będzie wyglądało razem na zdjęciu – każda z osób osobno może wyglądać świetnie, ale czy razem to będzie “grało”?

Dodatki, szczególnie u kobiet, potrafią nadać wyrazistości i wyjątkowego klimatu stylizacjom jednak wskazane jest tu zachowanie równowagi, a nawet minimalizmu. Warto również zwrócić uwagę na obuwie, by pasowało do pozostałych elementów ubioru.
Wybór ubrań dobrze jest zacząć od stroju kobiety, a następnie na jego podstawie pozostałych uczestników sesji. W doborze kolorystyki inspiracją może być dla nas pora roku i kolory natury w tym okresie: wiosnalatojesieńzima.

Polecam przygotować dwa lub trzy różne zestawy ubrań, dzięki temu zdjęcia będą różnorodne. Przykładowe zestawienia ubrań.