fbpx

FAQ

Gdzie można Cię znaleźć?

Prawdopodobnie w Zamościu.

Czy podróżujesz na śluby?

Tak, jak najbardziej. Do 100 kilometrów od Zamościa pokrywam koszty podróży. Jeśli ślub odbywa się gdzieś dalej lub w jakimś dalekim miejscu na świecie, to poproszę was o zwrot kosztów podróży.

Jak możemy zarezerwować termin?

Wymagany jest zadatek w wysokości 25% aby zarezerwować termin, podpisanie umowy osobiście lub elektronicznie.

Kiedy wpłacamy pozostałą część kwoty?

Pozostałą część kwoty wpłacacie na 5 dni przed Waszym ślubem. Otrzymacie ode mnie fakturę na miesiąc przed ślubem oraz przypomnienie na kilka dni przed.

Czy posiadasz zapasowy sprzęt?

Tak, jak najbardziej.

Czy robisz zdjęcia grupowe?

Z przyjemnością. Polecam Wam abyście zrobili sobie zdjęcie grupowe ze wszystkimi gośćmi przed kościołem lub w miejscu gdzie odbędzie się przyjęcie. Polecam również abyście zrobili sobie zdjęcia w mniejszych grupach z rodziną i przyjaciółmi, lub kimkolwiek będziecie chcieli. Na naszym ślubie takie mieliśmy i to są te zdjęcia, do których najczęściej się wraca!

Czy nasze zdjęcia są bezpieczne?

Tak, jak najbardziej. Jak tylko wrócę do domu zdjęcia są zgrywane na komputer, następnie na dysk zewnętrzny. W między czasie są kopiowane na dysk sieciowy oraz do chmury. Wszystko jest zabezpieczone hasłami. Nie usuwam zdjęć do czasu, aż nie pójdę na kolejne zlecenie.

Kiedy otrzymamy nasze zdjęcia?

Staram się byście mogli je oglądać już w przeciągu 14 dni od Waszego ślubu.

Ile zdjęć otrzymamy?

Otrzymacie 400+ zdjęć z Waszego dnia ślubu.

W jakiej formie otrzymamy nasze zdjęcia?

Otrzymacie je na pen drive oraz w galerii online. Będą to dwa foldery DUŻY i mały. W pierwszym znajdą się zdjęcia w dużej rozdzielczości do druku, a w drugim będą pomniejszone zdjęcia, które będą świetne do dzielenia się z innymi. Otrzymacie również foto książkę, ale zachęcam Was do dokupienia albumów dla siebie, rodziców lub innych osób, które chcielibyście nimi obdarować.

Czy tworzysz albumy?

Nie tworzę, ale oferuję. Przygotowuję wygląd albumu we współpracy z Wami. Wiecie co się dzieje i macie wpływ na budowę albumu. Może zająć to do 30 dni, ale zazwyczaj są znacznie szybciej. Gdy się spotkamy to przedstawię Wam kilka albumów, z których moglibyście coś wybrać, jeśli tylko będziecie chcieli.

Czy możemy zamówić drugiego fotografa?

Nie musicie, będę razem z moją drugą połówką, która robi razem ze mną zdjęcia.