Cześć!

Fotograf ślubny z Zamościa

Nazywam się Kacper Ksykiewicz.

Pochodzę z Zamościa, pięknego miasta na roztoczu.
Z chęcią jednak przyjadę wszędzie tam, gdzie mnie potrzebujesz.

Kacper Ksykiewicz


Talent i zamiłowanie do fotografii odziedziczyłem po dziadku, którego niestety nigdy nie poznałem – zmarł kilka lat przed moim przyjściem na świat. Znam go tylko ze zdjęć i opowieści, nie tylko rodzinnych. Był jednym z najbardziej znanych zamojskich fotografów po wojnie. Chociaż jego zakład już od dawna nie działa, nadal spotykam ludzi, którzy go pamiętają.

Od zawsze lubiłem robić zdjęcia chociaż nie od początku marzyłem aby być fotografem. Zostałem nauczycielem. Myślę, że dzięki temu jestem dziś bardziej empatyczny, mam dobry kontakt z dziećmi i młodzieżą.

Kiedy kupiłem swój pierwszy profesjonalny aparat postanowiłem uczyć się od najlepszych. Znalazłem świetną szkołę, w której wykładają niesamowici i utytułowani fotografowie, wziąłem udział w wielu warsztatach aby jeszcze bardziej rozwinąć swoje umiejętności. Wszystko to nie tylko z myślą o sobie, ale i o moich Klientach – aby każde zdjęcie było dla Was wyjątkowe.

Uwielbiam podróże, jazdę na rowerze, poznawanie nowych miejsc i kultur. Jestem fanem nowoczesnych technologii (zwłaszcza produktów Apple). Myślę, że moje zainteresowania nie rywalizują ze sobą, a wręcz przeciwnie – uzupełniają się, łączą ze sobą i popychają mnie do podejmowania kolejnych wyzwań, dostarczają inspiracji i pobudzają kreatywność.

Na moich zdjęciach staram się pokazać prawdziwe emocje, uchwycić ulotne chwile i zamknąć je na fotografii tak, aby poczuć je można było nawet po latach.

Praca w szkole wzbogaciła mnie także o moją drugą połówkę, czyli żonę Martę, która wspiera mnie we wszystkich moich pomysłach. Jest motorem moich działań, ale także największym krytykiem. Dzięki temu możecie zobaczyć w moich pracach to, co najlepsze. Wspólnie działamy na sesjach zdjęciowych, a także i ślubach.

Marta Ułaś

Poza tym jestem naprawdę sympatycznym, skromnym człowiekiem. Chętnie poznam Ciebie i Twoją historię.